Oidentifierad konstnär
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Erotisk figurkomposition, med text "Jag skulle aldrig säga farväl till någon som jag har träffat och tyckt om..." otydligt signerad och daterad-. 1993, akryl på duk, ca 140x200 cm
Sned spännram
832924
2020-11-11