Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Erotisk figurkomposition, med text "Jag skulle aldrig säga farväl till någon som jag har träffat och tyckt om..." otydligt signerad och daterad-. 1993, akryl på duk, ca 140x200 cm

Sned spännram

832924

2020-11-11