Stig Fyring akvarell

Stig Fyring akvarell
Stig Fyring akvarell
Stig Fyring akvarell
Stig Fyring akvarell

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG FYRING (1934-2015): Landsortsfyr, signerad och daterad Stig Fyring -98, akvarell, bladmått ca 34x50 cm

832927

2020-10-31