Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, plafondmodell, 1900-talets andra hälft, 6 ljuspunkter5, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, diameter ca 40 cm

Bruksslitage

832931

2020-10-30