Vas Lisa Larson
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LISA LARSON, vas, stengods, unik, glaserad i blått och koppar, undertill signerad och daterad Lisa L 2008, höjd ca 19 cm
Kuntoraportti
832940
Päivämäärä:
2020-10-31