Vas Lisa Larson

Vas Lisa Larson
Vas Lisa Larson
Vas Lisa Larson
Vas Lisa Larson
Vas Lisa Larson
Vas Lisa Larson
Vas Lisa Larson
Vas Lisa Larson
Vas Lisa Larson
Vas Lisa Larson
Vas Lisa Larson
Vas Lisa Larson

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LISA LARSON, vas, stengods, unik, glaserad i blått och koppar, undertill signerad och daterad Lisa L 2008, höjd ca 19 cm

Kuntoraportti

832940

Päivämäärä:

2020-10-31