Soffa "Samsas" Carl Malmsten

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, soffa, "Samsas", 1900-talets andra hälft, resår fast stoppning, klädsel i blå möbeltextil, rygg med puskor, sitthöjd ca 39, längd 180 cm

Bruksslitage, slitage på textil, ställvis med fläckar och nötning

832945

2020-10-30