Soffa "Samsas" Carl Malmsten
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, soffa, "Samsas", 1900-talets andra hälft, resår fast stoppning, klädsel i blå möbeltextil, rygg med puskor, sitthöjd ca 39, längd 180 cm
Bruksslitage, slitage på textil, ställvis med fläckar och nötning
832945
2020-10-30