SVEN X:ET ERIXSON: Havslandskap

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Havslandskap, signerad SVEN ERIXSON, olja på pannå, 38x45,5 cm

832954

2020-12-19