Klubbat för:
540 EUR
Schätzwert
200 EUR
Beschreibung
ALVAR AALTO, STOL, modell 69, Artek 1940-tal, lackad björk, höjd 74 cm, bredd 43,5 cm, sitthöjd 44 cm
Zustandsbeschreibung
Hårt slitage, märcken, senare lack yta
832957
2020-11-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner