Matbord och stolar
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 1900-talets första hälft, valnöt, 8 st stolar, bordets ben med volutdekor, utfällbart, bordets höjd ca 76, 150x117, tre inläggsskivor ca 58, stolarnas sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage
832960
2020-10-29