Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TIBETANSK THANGKA, 1900-tal, blandteknik på duk med förgyllning, dukmått 155x123 cm
Ytskador
832964
2020-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här