Fåtöljer 2 st nyrokokostil
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, nyrokokostil, 1900-talets första hälft, mahogny, träskuren dekor, fast stoppad sits, djuphäftad rygg, klädsel av textil, hjultrissor, sitthöjd ca 43, höjd 97 cm
Bruksslitage, fläckar, något instabila
832966
2020-10-30