Alvar Aalto 8 st "K65"

Alvar Aalto 8 st
Alvar Aalto 8 st
Alvar Aalto 8 st
Alvar Aalto 8 st
Alvar Aalto 8 st
Alvar Aalto 8 st
Alvar Aalto 8 st
Alvar Aalto 8 st
Alvar Aalto 8 st
Alvar Aalto 8 st

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALVAR AALTO, ´´K65´´, barstolar, 8 st., för Artek, björk med röd sittdel, sitthöjd ca 60 cm

Bruksslitage, omfattande skador, fanérskador, repor, märken, fläckar, en stol med lös ryggdel

832971

2020-10-30