Plåtburkar

Plåtburkar
Plåtburkar
Plåtburkar
Plåtburkar
Plåtburkar
Plåtburkar

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

PLÅTBURKAR, 5 st, 1900-tal, bl a, "Skånskans Kaffe", 1 st med musselmaletdekor, höjder ca 8-23, längder 21-44 cm

Slitage, märken

832973

2020-11-09