Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
PLÅTBURKAR, 5 st, 1900-tal, bl a, "Skånskans Kaffe", 1 st med musselmaletdekor, höjder ca 8-23, längder 21-44 cm
Slitage, märken
832973
2020-11-09