Einar Nerman färglitografi

Einar Nerman färglitografi
Einar Nerman färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983) Sagomotiv, signerad, färglitografi, numrerad H.C., bildyta ca 27x27 cm

Ej examinerad ur ram

832992

2020-10-30