Ginger dockor

Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor
Ginger dockor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GINGER, dockor, 6 st., med olika kläder, 1950-tal

Bruksslitage

833012

2020-10-30