Nattljusstakar vaxljustake
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
NATTLJUSSTAKAR, 1 par, och VAXLJUSSTAKE, mässing, 1800-tal, höjd ca 16 cm och höjd ca 19 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
833024
Päivämäärä:
2020-11-10