Nattljusstakar vaxljustake

Nattljusstakar vaxljustake
Nattljusstakar vaxljustake
Nattljusstakar vaxljustake
Nattljusstakar vaxljustake
Nattljusstakar vaxljustake
Nattljusstakar vaxljustake
Nattljusstakar vaxljustake
Nattljusstakar vaxljustake

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

NATTLJUSSTAKAR, 1 par, och VAXLJUSSTAKE, mässing, 1800-tal, höjd ca 16 cm och höjd ca 19 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

833024

Päivämäärä:

2020-11-10