Serveringsvagn i ek
2020-10-30
833036
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, ek, undertill med plats för flaskor, höjd ca 70, 73x48 cm
Bruksslitage