Serveringsvagn i ek

Serveringsvagn i ek
Serveringsvagn i ek
Serveringsvagn i ek
Serveringsvagn i ek
Serveringsvagn i ek
Serveringsvagn i ek

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, ek, undertill med plats för flaskor, höjd ca 70, 73x48 cm

Bruksslitage

833036

2020-10-30