Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, ek, undertill med plats för flaskor, höjd ca 70, 73x48 cm
Bruksslitage
833036
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här