Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, rund glasskiva, hopfällbart underrede av ek, total höjd ca 55, total bredd 106 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor på glasskiva
833044
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här