Soffbord glasskiva
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, rund glasskiva, hopfällbart underrede av ek, total höjd ca 55, total bredd 106 cm
Kuntoraportti
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor på glasskiva
833044
Päivämäärä:
2020-10-30