Soffbord glasskiva

Soffbord glasskiva
Soffbord glasskiva
Soffbord glasskiva
Soffbord glasskiva

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SOFFBORD, rund glasskiva, hopfällbart underrede av ek, total höjd ca 55, total bredd 106 cm

Kuntoraportti

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor på glasskiva

833044

Päivämäärä:

2020-10-30