Klubbat för:
280 EUR
Utropspris
200 EUR
ALVAR AALTO, STOL, modell 69, Artek, 1900-talets mitt, lackad björk, sitsen med tygklädsel, höjd 74,5 cm, bredd 43,5 cm.
Omfattande slitage
833047
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här