Klubbat för:
280 EUR
Schätzwert
200 EUR
Beschreibung
ALVAR AALTO, STOL, modell 69, Artek, 1900-talets mitt, lackad björk, sitsen med tygklädsel, höjd 74,5 cm, bredd 43,5 cm.
Zustandsbeschreibung
Omfattande slitage
833047
2020-11-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner