Alvar Aalto bokskåp

Alvar Aalto bokskåp
Alvar Aalto bokskåp
Alvar Aalto bokskåp
Alvar Aalto bokskåp
Alvar Aalto bokskåp
Alvar Aalto bokskåp
Alvar Aalto bokskåp
Alvar Aalto bokskåp

Klubbat för:

1 300 EUR

Utropspris

300 EUR

ALVAR AALTO, BOKSKÅP, modell 404, Artek 1940-tal, skjutbara glasdörrar, i mitten hyllplan, längd 95 cm, djup 33 cm, höjd 68 cm.

Slitage, märken, ovanpå senarare lackyta

833081

2020-11-16