Josefina Holmlund

Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Sommarlandskap, signerad J Holmlund, olja på pannå, ca 30x40 cm,

833090

2020-10-31