Sten Ekendahl oljemålning

Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEN EKENDAHL (1897-1968): Unga kvinnor på sandstrand, olja på duk, signerad, 38 x 54,5 cm

Krackelyr.

833105

2020-11-16