Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CLEMENT GONTIER (1876-1918), olja på duk, gatumotiv med rokokoklädda damer och herrar, 35x65 cm.
Ytslitage, gulnad fernissa, retuscher samt mindre fläckar.
833108
2020-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här