Clement Gontier olja på duk

Clement Gontier olja på duk
Clement Gontier olja på duk
Clement Gontier olja på duk
Clement Gontier olja på duk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLEMENT GONTIER (1876-1918), olja på duk, gatumotiv med rokokoklädda damer och herrar, 35x65 cm.

Ytslitage, gulnad fernissa, retuscher samt mindre fläckar.

833108

2020-11-09