CARL JOHAN TRYGG, 2 st träskulpturer

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL JOHAN TRYGG, 2 st träskulpturer, gubbe samt gumma, signerade och daterade 1922 respektive 1923, höjd 22 cm samt 25 cm.

Torrsprickor.

833111

2020-11-09