Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
GALLERSKÅP PÅ FOT, porslin, Von Schierholz, Tyskland, 1900-talets första hälft, målad blomsterdekor samt dekor av pousserande blommor, diameter ca 24 cm.
Nagg.
833115
2020-11-09