Gallerskål Von Schierholz Tyskland

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

GALLERSKÅP PÅ FOT, porslin, Von Schierholz, Tyskland, 1900-talets första hälft, målad blomsterdekor samt dekor av pousserande blommor, diameter ca 24 cm.

Nagg.

833115

2020-11-09