Teservis Arthur Percy

Teservis Arthur Percy
Teservis Arthur Percy
Teservis Arthur Percy
Teservis Arthur Percy
Teservis Arthur Percy
Teservis Arthur Percy

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ARTHUR PERCY, teservis, 26 delar, porslin, "Grand", Gefle, 1920/30-tal, blå glasyr med gulddekor, 4 koppar, kanna, sockerskål, gräddkanna, 9 fat, 10 assietter

Krackeleringar, missfärgningar

833117

2020-11-09