Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER NYBORG (född 1937): ´The angel arrivinge´, akryl på duk, signerad P Nyborg samt daterad 2001, 150x120 cm
833119
2020-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här