Peter Nyborg, 1937 akryl på duk
Klubbat för:
5 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PETER NYBORG (född 1937): ´The angel arrivinge´, akryl på duk, signerad P Nyborg samt daterad 2001, 150x120 cm
Kuntoraportti
833119
Päivämäärä:
2020-11-04