Peter Nyborg, 1937 akryl på duk

Klubbat för:

5 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

PETER NYBORG (född 1937): ´The angel arrivinge´, akryl på duk, signerad P Nyborg samt daterad 2001, 150x120 cm

Kuntoraportti

833119

Päivämäärä:

2020-11-04