Klubbat för:
1 400 EUR
Utropspris
300 EUR
ALVAR AALTO, RADIOBORD, Artek 1930-/40-tal, utdragbar låda, höjd 66,5 cm, bredd 65,5 cm, djup 34,5 cm
Slitage, delvis senare lackerad
833127
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här