Alvar Aalto radiobord

Alvar Aalto radiobord
Alvar Aalto radiobord
Alvar Aalto radiobord
Alvar Aalto radiobord
Alvar Aalto radiobord
Alvar Aalto radiobord
Alvar Aalto radiobord
Alvar Aalto radiobord

Klubbat för:

1 400 EUR

Utropspris

300 EUR

ALVAR AALTO, RADIOBORD, Artek 1930-/40-tal, utdragbar låda, höjd 66,5 cm, bredd 65,5 cm, djup 34,5 cm

Slitage, delvis senare lackerad

833127

2020-11-16