Biostolar i böjträ

Biostolar i böjträ
Biostolar i böjträ
Biostolar i böjträ
Biostolar i böjträ
Biostolar i böjträ
Biostolar i böjträ
Biostolar i böjträ
Biostolar i böjträ

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIOGRAFSTOLAR, svärtat böjträ, omkring 1920/30-tal, fällbara sitsar, rygghöjd ca 94, bredd 104, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

833129

2020-11-03