Bord allmoge

Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, allmoge 1800-talets första hälft, furu, 2 utdragbara lådor vid sarg,avtagbar toppskiva, höjd ca 75, 196x77 cm

Åldersrelaterat slitage

833133

2020-11-03