Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1800-tal, nyrokoko, fanérad i valnöt, 2 lådor, öppningsbart skiva, höjd 69, 67x36 cm

Fanérresning, bruksslitage

833149

2020-10-30