Ed Finnell, Mick Jagger

Ed Finnell, Mick Jagger
Ed Finnell, Mick Jagger

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Mick Jagger, The Rolling Stones, "Tour of the Americas", Los Angeles, 12 Juli, 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 3/50, c-print, ca 40.5x50.5 cm

Oramad

833150

2020-11-05