Jan Hallberg stolar

Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar
Jan Hallberg stolar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN HALLBERG, stolar, 6 st, för AB Tallåsen, 1900-talets andra hälft, björk, sitsar fanerade i teak, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

833158

2020-10-30