Fodral silver

Fodral silver
Fodral silver
Fodral silver
Fodral silver
Fodral silver
Fodral silver
Fodral silver
Fodral silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FODRAL, för skrivdon, stämplad med asiatiska tecken, fäst för upphängning i bälte, tidigt 1900-tal, silver, höjd 15 cm, vikt ca 27 gram

Smärre slitage

833162

2020-11-03