Tàpies färglitografi

Tàpies färglitografi
Tàpies färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Komposition, signerad Tapies, 12/90, färglitografi, bladmått ca 77x60 cm

Gulnat

833170

2020-10-30