Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Sommar i Roslagen", signerad Bert Håge Häverö, PT, färglitografi, bladmått ca 55x75 cm
Smärre fläckar
833172
2020-10-30