Bert Håge Häverö färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Sommar i Roslagen", signerad Bert Håge Häverö, PT, färglitografi, bladmått ca 55x75 cm

Smärre fläckar

833172

2020-10-30