Rehnberg Book Hagberg Strandqvist
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NORRLANDS NATION GRAFIKMAPP, innehållandes 4 st serigrafier, signerade av Max Book, Rune Hagberg, Margareta Rehnberg, Kjell Strandqvist, numrerad 131/150, bladstorlek 70x50 resp 50x70 cm
I mapp
833186
2020-10-30