Ed Finnell fotografi föreställande David Bowie
Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), David Bowie som "The Thin White Duke", Los Angeles, 9 Februari 1976, "Station to Station Tour´´, signerad Ed Finnell, numrerad 14/50, analogt handtryckt fotografi, silvergelatin på ilford multigrade V RC papper, bladstorlek ca 50,8x40,6 cm
Oramat fotografi
833189
2020-11-11