Bänk med fällbara sitsar

Bänk med fällbara sitsar
Bänk med fällbara sitsar
Bänk med fällbara sitsar
Bänk med fällbara sitsar
Bänk med fällbara sitsar
Bänk med fällbara sitsar
Bänk med fällbara sitsar
Bänk med fällbara sitsar
Bänk med fällbara sitsar
Bänk med fällbara sitsar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK med fällbara sitsar, 1900-talets mitt, plats för 6 personer, furu, bredd 270, höjd 85, sitthöjd 44,5 cm

Slitage, repor, enstaka bortfall

833190

2020-11-10