Vas

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, 1900-tal, klarglas med naken kvinna i relief, otydligt signerad, höjd 31 cm

833208

2020-11-06