Skåp med vitrinöverdel

Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅP med vitrinöverdel, 2-delat, England, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, 4 lådor, klaff med bakomvarande inredning, höjd ca 192, 76x45 cm

Slitage, repor, märken

833229

2020-11-09