Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STOLAR, 6 st, 1800-tal, rokokostil, skuren dekor i bestat lövträ, lösa dynor klädd i grå textil, fotavslut med "ball and claw", sitthöjd 45 cm
En ryggbricka med spricka, slitage
833232
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här