Stolar 6 st

Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1800-tal, rokokostil, skuren dekor i bestat lövträ, lösa dynor klädd i grå textil, fotavslut med "ball and claw", sitthöjd 45 cm

En ryggbricka med spricka, slitage

833232

2020-10-30