Skrivbord Ikea

Skrivbord Ikea
Skrivbord Ikea
Skrivbord Ikea
Skrivbord Ikea
Skrivbord Ikea
Skrivbord Ikea
Skrivbord Ikea
Skrivbord Ikea

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, "Österbybruk", IKEA:s 1700-talsserie,1990-tal, svartmålat, profilerad skiva, en låda i front, lätt svängda ben, höjd 76, 118x60 cm

Färgbortfall, repor

833233

2020-10-30