Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NATTDUKSBORD, ett par, 1900-talets första hälft, jugend, bonad björk, marmorskiva, höjd ca 71, 44x40 cm
Slitage, märken
833239
2020-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här