Bordslampa Backström

Bordslampa Backström
Bordslampa Backström
Bordslampa Backström
Bordslampa Backström
Bordslampa Backström
Bordslampa Backström

Klubbat för:

2 600 SEK

1 200 SEK

MONICA BACKSTRÖM, bordslampa, Boda, 1970-tal, föreställande svamp, etikettmärkning, höjd ca 25 cm

Ingår i temaauktionen Belysning

Ej funktionstestad, SAV garanterar inte funktionen, smärre slitage, ställvis märken och repor

833248

2020-11-05